19/03/2026
Добре прави! 😆😆
s1mple отново играе повече Dota 2, отколкото CS2 в свободното си време... 😅
Снайперистът на BC.Game Esports Олександър "s1mple" Косталиев отново е активен в Dota 2. От началото на 2026 година той е изиграл повече мачове там, отколкото в CS2. 📢
От началото на януари до 18 март s1mple е изиграл над 37 мача в Dota 2, като повечето от тях са в края на февруари. За същия период платформата FACEIT показва, че той има само 30 мача в CS2.
Трябва да се отбележи, че s1mple все още прекарва значително повече време в CS2. Той играе официални мачове, тренировъчни срещи (scrims) и упражнява други аспекти на играта. Въпреки това, през декември 2025 година, снайперистът заяви, че няма да "играе Dota толкова много, колкото преди", за да се влезе във форма в CS. 🚨