05/05/2022
❗️ВАЖНО ❗️ ВАЖНО ❗️ ВАЖНО ❗️
Един съвет за потребителите на Apple🍎 устройства, ако някога си изгубите телефона (iPhone📲), може да ви се струва че като го пуснете в "Lost Mode"📴 e добро решение, но НЕ е, по скоро го отключете🔐 да може да се ползва, пуснете жалба📝 и ще го намерят, ако не може да се ползва телефона ще бъде продаден💰 и разглобен🛠, съответно изгубен📵 завинаги, ще отнеме време, но ще се намери📡
✅️Има различни аспекти в такива ситуации, но в най-масовите случай това е най-доброто решение. 🤷♂️