Osnovna djelatnost kompanije je izgradnja WEB informacionih sistema i vezanih usluga (hosting, domene, programiranje, implementacija rješenja, naplata putem interneta), za klijente ili za sopstvene projekte. Određene uspješne WEB projekte pokrećemo kao posebne poslovne jedinice u okviru Leftor d.o.o. rade naredne poslovne jedinice i nezavisni projekti:
Leftor WEB apps & hosting: koja se bavi p
rimarno softverskim inžinjeringom, hosting biznisom i mrežnim tehnologijama. knjiga.ba POINT knjižara, poslovna jedinica koja se bavi prodajom i distribucijom knjiga putem interneta. Dvije lokacije, jedna u Tuzli jedna u Srebreniku. tanjir.ba - portal za posredovanje pri naručivanju hrane on line, pruža korisnicima mogućnost online naručivanja hrane iz restorana, objekata brze prehrane i catering servisa. fotke.ba, poslovna jedinica koja se bavi prodajom i distribucijom fotografija putem interneta
tenderi.info, poslovna jedinica koja se bavi prodajom i distribucijom poslovnih informacija putem interneta
Leftor d.o.o. godine, a početni kapital je vlasnik obezbjedio pobjedom na konkursu austrijskog programa za podsticanje poduzetništva pri Univerzitetu u Tuzli, kao nagradu za najbolje pripremljen i prezentiran poduzetnički biznis plan. LEFTOR logo znak
Ekipa okupljena oko Leftor d.o.o. je već dugi niz godina u softverskom biznisu i vlasnik i ključni radnici imaju iskustvo veće od 10 godina u projektovanju i razvijanju aplikacija, posebno WEB aplikacija. Firma je imala veoma dinamičan razvoj. Od početna 2 zaposlena radnika 2006. godine, do početka 2008. godine narasla je na 5 stalno zaposlenih osoba, a još 5 osoba je različitim vrstama ugovora o radu na projektima vezanim za kompaniju. 2010. godine firma zapošljava direktno i indirektno 14 uposlenih. Uposlenici su uglavnom mlađi i veoma stručni IT kadrovi, softverski inžinjeri, koji su uspjeli da Leftor d.o.o. podignu na zavidan nivo i u nepune dvije godine izgrade imidž pouzdane i odgovorne kompanije. Poslovnice od Leftor d.o.o. možete naći na tri lokacije:
LEFTOR d.o.o. centrala, leftor.ba
Atik Mahala 9, Zgrada: BIT centar 2
75000, Tuzla
+38735364035
[email protected]
www.leftor.ba
Poslovna jedinica POINT knjižara 2, knjiga.ba
Kazandžijska 2, Solni trgi
75000, Tuzla
+38735258204
[email protected]
www.knjiga.ba
Poslovna jedinica POINT knjižara 1, pointknjizara.ba
A. Izetbegovića bb, Korzo, kod gradskog sata
75350, Srebrenik
+38735643448
[email protected]
www.pointknjizara.ba